Автор Тема: Kап, кап, кап...  (Прочетена 1704 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Kап, кап, кап...
« -: Август 04, 2006, 17:28:06 pm »
Боли...
           Боли...
                       Боли...
 Само как боли... Онова меченце.. Сещате ли се.. Преди за него ви разказвах.. Погледът му е зареян някъде в безкрая на стаята ми... моята синя стая... уютната ми стаичка... Но вече не...
      Да, мило... Сякаш ураган премина през нея и през мен и отне всяко малко щастие, всяка усмивка, всякакъв блясък в очите... А мечето спря да пее... Само мълчи и гледа нанякъде... Накъде ли? Хмм.. Може би просто си спомня нещо... Та какво ли може да си спомня едно мече? О, да... Нас... Нас, моя любов... Спомняш ли си как се боричкахме на моето легло и ти го удари без да искаш по нослето.. А помниш ли после как му се извинявахме и го сложихме между нас да се гушка... А как пееше помниш ли? "Обичай ме нежно" гласяха думичките му... Толкова силна ставаше прегръдката ни щом чуехме тези думички... А целувката после - изгаряща... А след това... "След това ли?" - попита мечето... /То е тук до мен вече, в скута ми и гледа, моя любов/ След това, мило мече, ти завързвахме очите... Малко си още...
        Оставих мечето на леглото, любими.. Време е за следобедният му сън... Но то не иска да спи... Миличкото... Знаеш ли какво ми каза - че му лиспваш, моя любов... Липсваш му толкова, толкова много... Ако имаше сълзички в черните очи, да се стичат щяха те сега... Но няма.. Иска ми се и аз да нямам миличко... Да съм едно малко мече... Да мога да съм теб... Сега, сега... Не искам да плача мило... Не искам, защото и теб те боли сърчицето щом ме чуеш... И не искам да разбираш, че плача... Но ти толкова добре ме познаваш... Да, знам - обещах ти да не плача... Ще спра.. да, ще спра - ей сега.. Секунда само.. Какво... и аз мило, и аз - много... Кап, кап... Спрях, мило, спрях... Кап, кап, кап... Хайде, любов моя... Обичам те.. Много те обичам... Аз отивам да гушна мечето и дано да успее да заспи.. И моите клепачи дано натежат... Чао мило... И аз...

      Кап, кап, кап, кап...









Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #1 -: Август 04, 2006, 17:36:18 pm »
Миличко,казах ти в скайп...В същото положение съм и аз сега...и на мен много ми липсва моето момче и наистина много ми въздействаха твоите думи.Дано скоро мечетата ни да са пак щастливи,дано усмивката им се върне и да скрие сълзичките.Целувам те  [heart__]
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #2 -: Август 04, 2006, 17:48:35 pm »
И аз теб миличко.. [brmmmm] Дано наистина, дано...  [crying]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #3 -: Август 04, 2006, 22:12:49 pm »
миличката ми ... [cvetee]
Само да знаеш колко ме трогнаха думите ти ....
Присъединявам се към вас котенца
защото и ние с моето съкровище сме разделени
в момента ... и просто .... ужасно много ми липсва ....



"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #4 -: Август 06, 2006, 12:42:16 pm »
[reevvv] Токова ми е мъчно за него... Но знам, че след няколко седмици пак ще сме заедно.. И Всичко ще се върне.. и прегръдки и целувки.. и любов, любов, любов...  :fireheart: И с тебе ще е така миличко...  [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #5 -: Август 06, 2006, 15:43:54 pm »
Много е нежно и искрено,брависимооо! Дано момчето ти се върне по-скоро и да сте щастливичкиии  :kissoflove: Аз ако бях няма как да не съм щастлива... като видя какви неща пишеш  за мен  [namigG]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #6 -: Август 07, 2006, 13:50:13 pm »
Благодяря мила...  [sad3] Но вчера разбрах, че няма да се върне скоро... [reevvv] и.. нз какво ще правя...  [crying]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #7 -: Август 07, 2006, 14:04:49 pm »
Мименце,миличка...  [kisss] Това,което си написала е ужасно .. някак си сладко .. ии .. много тъжно наистина ..  [saddd] Но .. аз вече ти казах в скайп..Няма нужда да се повтарям .. Просто бъди силна ..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #8 -: Август 07, 2006, 14:05:32 pm »
Еми когато се върне - тогава  :kissoflove: Тъкмо любовта ще се разпали повече като си полипсвате малко  [shame]  :flyingkiss:

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #9 -: Август 07, 2006, 14:09:58 pm »
Прави сте, но...  [crying]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #10 -: Август 10, 2006, 08:35:58 am »
миличката ми ... [cvetee]
Само да знаеш колко ме трогнаха думите ти ....
Присъединявам се към вас котенца
защото и ние с моето съкровище сме разделени
в момента ... и просто .... ужасно много ми липсва ....




[sad3]

angel4e_f

  • Гост
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #11 -: Август 10, 2006, 13:33:27 pm »
милата ми тя,леле миличка адски тъжничко..направо ме разплака..нямаше ме дълго време...имах мн проблеми,и те оставих самичка...теб и всичките ми приятелки тук..но вече не!аз съм си пак "у дома" и ще съм до вас!!!

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #12 -: Август 10, 2006, 13:34:33 pm »
милата ми тя,леле миличка адски тъжничко..направо ме разплака..нямаше ме дълго време...имах мн проблеми,и те оставих самичка...теб и всичките ми приятелки тук..но вече не!аз съм си пак "у дома" и ще съм до вас!!!

"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #13 -: Август 10, 2006, 16:47:17 pm »
Мале мерси много милички.. Много...  [gu6] [heart4] Ангелче - спокойно душице.. Добре съм, тъжно ми е.. но съм добре... [sad3] [kisss]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Kап, кап, кап...
« Отговор #14 -: Август 10, 2006, 16:52:35 pm »


Разплаках се...Миличка пожелавам ти всичко да се оправи от [heart__] ти желая всичко наи-добро :kissoflove:
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..