Автор Тема: Намерих те,любов...  (Прочетена 1471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Намерих те,любов...
« -: Септември 23, 2006, 04:00:17 am »
Толкова време те търсих,теб любов.А ти си била тук през цялото време.Тук до мен.Как не съм те забелязала?
Срещнах те.Намерих те в неговите очи.Там където най-малко очаквах.Въпреки и далеч един от друг,сърцата ни бяха толкова близо.Не мога да повярвам,че това се случи.Никога не съм вярвала,че нещата така ща се променят.Бяхме просто добри приятели.А сега не можем един без друг.Не можем да издържим разделени дори и за ден.Когато сме заедно времето лети бързо.Сякаш един миг,един прекрасен и вълшебен миг от вечността...
Трудно ми бе да го призная пред себе си,но те обичам...Да,обичам те!!!По дяволите,не подозирах нищо.Толкова време залъгвах себе си.Но ето,че вече всичко излезе наяве.Това е истината-Обичам те!!!Вече съм напълно сигурна в чувствата си.Мислех си,че сме само добри приятели.Но явно грешах...През цялото това време залъгвах самата себе си...Но не успях...Опитах да превъзмогна чувствата си,защото не исках пак да бъда наранена.Не исках отново да боли и да роня сълзи.Но,ето осъзнавам сега,че не мога без теб.Не мога да превъзмогна любовта,не успявам.Но защо ми е да го правя?Защо трябва да подтискам чувствата си към теб?Та ти ме правиш толкова щастлива.Вниманието,с което непрестанно ме обгръщаш.Топлиш ме с обятията си в студените вечери.Забравих болката,забравих тъгата...Намерих теб-теб,
съкровище мое.Сбъднат сън,сбъднато желание.Ти си лъчът светлина в тъмния тунел.Знам този път не ще страдам,защото ти ме обичаш и няма да ме нараниш.И аз не ще те нараня,любими мой.Никога...Не искам да те боли,не искам да страдаш...
Кажи ми,че ме обичаш и ще бъда твоя...Твоя завинаги...Бих ти подарила сърцето си,но ти вече го открадна.Вече е твое.Прави с него каквото искаш.То е в твой плен,в плен на любовта.
Помня каза ми,че не заслужаваш моята обич.Но любими,как можеш да го кажеш?Ти заслужаваш да бъдеш обичан повече от всеки друг...Нима не ми го доказа вече?Нима не ми доказа хиляди пъти,че ме обичаш истински,с цялото си сърце?Нима мога да се съмнявам в това?Не,не мога!!!Да,обичам те!Каквото и да казваш,каквото и да правиш-не ще престана.Облада мислите ми,идваш в съня ми.Цялата съм твоя...Как можеш дори само да си помислиш,че не си достоен за любовта ми?Как?Всеки човек е достоен да обича и да бъде обичан.А ти го заслужаваш!!!
Погледът ти...Колко ме пленява.Когато ме гледаш сякаш ме изгаряш...Устните ти са толкова сладки...Как копнея да ги целуна.Толкова много обичам да галиш тялото ми,да милваш кожата ми...Разтапяш ме като бучка лед.И аз съм безсилна...Безпомощна съм.Не мога да направя нищо.Нищо друго не мога,освен да те обичам.Да ти даря любовта си с цялото си сърце и душа.Да,ти го заслужаваш.Толкова много направи за мен...Направи ме толкова щастлива.Чувствам се най-обичаното момиче на този свят.Никой друг не ме бе карал да се чувствам по този начин.Единствено ти...Не се нуждая от нищо и никой,достатъчен си ми ти,
достатъчна ми е твоята любов.За мен съществуваш само ти.Усмивката ти е най-прекрасната и чаровна усмивка на света.
Няма нужда да ме питаш дали изпитвам нещо към теб.Нима не си личи?Сякаш очите ми не го издават?Сякаш не личи в погледа ми всеки път щом те видя.Та аз направо засиявам...Толкова си миличък и нежен с мен.Благодаря ти за всичко...
Стихотворението,което написа и ми посвети...Караш ме да се чувствам специална и обичана.Значима за някого.Там,на белия лист,който ми даде бе разкрил себе си,своята същност,своите мисли и чувства...
Не можеш да си представиш колко значи това за мен.Това,което беше написал.Това,че се чувстваш богат,защото си видял целия свят в очите ми.И аз съм богата,защото те имам и защото знам,че ме обичаш.Аз също много те обичам,любими мой...
Искам да излекувам всичките ти рани,да избърша сълзите ти.Ще ти дам сили да продължиш напред.Ще ти даря цялата си любов и нежност,ще те обсипя с най-сладките целувки...Ще те направя щастлив...Както ти стори с мен...Просто ще те обичам... [heart__]








Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Намерих те,любов...
« Отговор #1 -: Септември 23, 2006, 11:21:03 am »
 [hearts4]страхотно е, докато го четях направо настръхнах, поклон  [evala]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен mishleto_

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1291
  • Пол: Жена
  • Човек осъзнава какво е имал, когато го загуби
Re: Намерих те,любов...
« Отговор #2 -: Септември 23, 2006, 11:48:48 am »
Страхотно е, направо невероятно.
Просто след като го прочетох, останах без думи  [bravisimo]
Моите поздравления  [a taka] [a taka] [a taka]
Днес, когато те видях с нея,
почувствах че те губя .
Въпреки, че никога не си бил мой,
аз те загубих !
Загубих човека от мислите си !
Загубих човека от мечтите си !
Загубих човека от сънищата си !
Загубих човека,
в когото бях влюбена,
и в който още съм !
Загубих ТЕБ !!!

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: Намерих те,любов...
« Отговор #3 -: Септември 24, 2006, 00:27:39 am »
Мерси ви много и на двечките!!!Безкрайни благодарности! [inlovee] [inloveee] :kissoflove: :fireheart:

Неактивен Mimch0

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Мъж
  • Open your eyes
Re: Намерих те,любов...
« Отговор #4 -: Септември 24, 2006, 00:50:26 am »
[hearts4]страхотно е, докато го четях направо настръхнах, поклон  [evala]

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: Намерих те,любов...
« Отговор #5 -: Септември 24, 2006, 01:02:36 am »
Много ТHANKS  и на теб!  [cvetee] [namigG]