Автор Тема: В теб  (Прочетена 2186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Скитникът

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • Не съм крадец, а надежда крада... Защо ли?
В теб
« -: Април 25, 2007, 21:26:00 pm »
Ръцете ми са жадни,
за теб, за твойто тяло,
а устните ми- те горят.

Усмивката ми в мрака,
заедно със теб изгрява,
а две очи пред мен блестят.

Докосвам нежната ти кожа,
и галя твойте женствени черти,
потъвам в твоята гореща нежност...

И там, потънал в теб, изгубен,
пулсирам с пулса на живота,
и помня кой съм, и къде съм. Вечно...

Примрял и прималял, и уморен,
попивам твойта топлина, и зная,
че аз съм в теб, завинаги, пленен...

А твойте женствени черти зоват ме.
И пак ръцете ми са жадни,
и устните за теб горят...









Рисувай ме... Така винаги ще съм до теб. Не забравяй обаче че рисунката ти съм аз...
Не съм истински освен вътре в теб...
А там, там е най-съкровеното ти желание, бъди свободна моя душа, защото аз не мога...

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: В теб
« Отговор #1 -: Април 25, 2007, 22:50:24 pm »
Въпреки ограничението си позволих да надникна ... Прекрасен стих, Боби  [inlovee] [cvetee] [cvetee]
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен burning_acid

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 674
  • Пол: Жена
  • lions, and tigers, and bears, oh my!
    • Couch Surfing
Re: В теб
« Отговор #2 -: Април 25, 2007, 23:03:23 pm »

Красиво е, Боби   [bravisimo] [a taka]

И лошото държи да ни се случи, и хем е страшно, хем е много стилно.
Когато да пропадам ме научи, защо не каза как завършва филма?

Неактивен Плачещо сърце

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Пол: Жена
Re: В теб
« Отговор #3 -: Април 27, 2007, 01:17:06 am »
Прекрасен стих  :) [bravisimo]
С риск да стана любопитна  [shame], но на повечето жени това ни е в природата , ще те попитам нещо - струва ли ми се или стихът е посветен на някого на когото държиш много :) Може да не ми отговаряш ако не искаш, но това не ми пречи да опитам :)
Жената е едно от чудесата на Света и
мистериите на Вселената !

Неактивен Скитникът

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • Не съм крадец, а надежда крада... Защо ли?
Re: В теб
« Отговор #4 -: Април 27, 2007, 17:45:30 pm »
Въпреки ограничението си позволих да надникна ... Прекрасен стих, Боби  [inlovee] [cvetee] [cvetee]
Аз казах ли забранено за под 18 [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] [zabraneno 18] АААААААААААААААААААААААААа ще се караме :)  [lol] [lol] [lol] Мерси, Криси, миличка, за тебе няма и никога не е имало възрастови ограничения по отношение на моите творби  :) :) :) Мнооооогоооо Благодаря за милите думички :) :P


Красиво е, Боби   [bravisimo] [a taka]

Мерси, Вени, мерси миличка :)  :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove:
Прекрасен стих  :) [bravisimo]
С риск да стана любопитна  [shame], но на повечето жени това ни е в природата , ще те попитам нещо - струва ли ми се или стихът е посветен на някого на когото държиш много :) Може да не ми отговаряш ако не искаш, но това не ми пречи да опитам :)
Думичката Трубадур говори ли ти нещо?! :) Но наистина... Знаеш ли какви са Трубадурите?! :) Знаеш ли какво възпяват в песните си?! :) Същото възпявам и аз в този стих... Божествената женственост, първопричината за нашето съществуване... Както стихът е свързан със зачетването, сексуалният акт, така е и свързан със сигурността на всеки един от нас когато сме били в утробите на майките си... За по кратко да ти отговоря, прекрасна моя не не е провокирано от никоя жена специално а от всички жени като цяло, защото вие сте нашите майки, любовници, жени, другарки, вие сте изворът на  живота... :)
Рисувай ме... Така винаги ще съм до теб. Не забравяй обаче че рисунката ти съм аз...
Не съм истински освен вътре в теб...
А там, там е най-съкровеното ти желание, бъди свободна моя душа, защото аз не мога...

Неактивен Tonita

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1173
  • Пол: Жена
Re: В теб
« Отговор #5 -: Април 27, 2007, 21:31:53 pm »
Невероятно си възпял божествената женственост. Поздравления! [cvetee] [inloveee]

Неактивен Скитникът

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • Не съм крадец, а надежда крада... Защо ли?
Re: В теб
« Отговор #6 -: Април 27, 2007, 22:41:19 pm »
Благодаря :)  [shame] [bear]
Рисувай ме... Така винаги ще съм до теб. Не забравяй обаче че рисунката ти съм аз...
Не съм истински освен вътре в теб...
А там, там е най-съкровеното ти желание, бъди свободна моя душа, защото аз не мога...

Неактивен vesselin

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1120
  • Пол: Мъж
Re: В теб
« Отговор #7 -: Април 28, 2007, 07:47:05 am »
 [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo]
Живота е такъв, какъвто пожелаеш да бъде!

Неактивен lovesnoopdogg666

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 678
  • Пол: Жена
  • Любовта оправдава средствата...
Re: В теб
« Отговор #8 -: Април 28, 2007, 08:50:54 am »
БРАВО,БОБИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!! [bravisimo] [a taka] [usmivkaa] [cais007] [namigG] [bear] [plqqsss] [nomer edno] [hip hip uraaa] [good_] [bunny4] [slun] [lq lq lq] [happy] =:) [kiuchekdens] [heart-4eta] [bunny] [gu6] [namigg3] [kiss2] [plqsssss] [evala] [hearts4] [ihuuu] [taZz] [plqs plqs] [so_happy] [nomer edno] [nomer edno] [nomer edno] [nomer edno] [nomer edno] [nomer edno] [nomer edno]
Подбирай внимателно делата си, защото ти ще живееш със спомените си.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: В теб
« Отговор #9 -: Април 28, 2007, 13:31:14 pm »
 [a taka]
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен last_unicorn

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 964
  • Пол: Жена
    • профил в myspace.com
Re: В теб
« Отговор #10 -: Април 28, 2007, 13:50:16 pm »
прекрасно е!
And you can't fight the tears that ain't comming Or the moment of truth in your lies

Неактивен Скитникът

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • Не съм крадец, а надежда крада... Защо ли?
Re: В теб
« Отговор #11 -: Април 28, 2007, 22:45:40 pm »
Благодаря на всички много ви благодаря за топлите думички... :) :) :)
Рисувай ме... Така винаги ще съм до теб. Не забравяй обаче че рисунката ти съм аз...
Не съм истински освен вътре в теб...
А там, там е най-съкровеното ти желание, бъди свободна моя душа, защото аз не мога...

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: В теб
« Отговор #12 -: Април 29, 2007, 09:59:04 am »
Цитат
Думичката Трубадур говори ли ти нещо?!  Но наистина... Знаеш ли какви са Трубадурите?!  Знаеш ли какво възпяват в песните си?!  Същото възпявам и аз в този стих... Божествената женственост, първопричината за нашето съществуване... Както стихът е свързан със зачетването, сексуалният акт, така е и свързан със сигурността на всеки един от нас когато сме били в утробите на майките си... За по кратко да ти отговоря, прекрасна моя не не е провокирано от никоя жена специално а от всички жени като цяло, защото вие сте нашите майки, любовници, жени, другарки, вие сте изворът на  живота...

Боби, ти направо ми напълни душичката и със стиха си и с тези думи  [inlovee] не знам имам чувството, че крилца ми поникнаха и ще литна до тавана ще си ударя главичката и после ще си падна на дупето и много ще боли :) Ама ще си струва, пиши повечко такива стихчета страхотно е  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Re: В теб
« Отговор #13 -: Април 29, 2007, 14:00:02 pm »

Прекрасен стих  :) [bravisimo]
С риск да стана любопитна  [shame], но на повечето жени това ни е в природата , ще те попитам нещо - струва ли ми се или стихът е посветен на някого на когото държиш много :) Може да не ми отговаряш ако не искаш, но това не ми пречи да опитам :)
Думичката Трубадур говори ли ти нещо?! :) Но наистина... Знаеш ли какви са Трубадурите?! :) Знаеш ли какво възпяват в песните си?! :) Същото възпявам и аз в този стих... Божествената женственост, първопричината за нашето съществуване... Както стихът е свързан със зачетването, сексуалният акт, така е и свързан със сигурността на всеки един от нас когато сме били в утробите на майките си... За по кратко да ти отговоря, прекрасна моя не не е провокирано от никоя жена специално а от всички жени като цяло, защото вие сте нашите майки, любовници, жени, другарки, вие сте изворът на  живота... :)

 [frozen]Лелеее на това му се казва обяснение.....
Може ли да го открадна в случай че някой ме попита и мен на кого са посветени еротичните ми стихове....

Не е провокирано от никоя жена... бла-бла-бла-бла ... Ей, голям бой ще ядеш!

Иначе - Мнооого добър стих. Както повечето твои де....
Блгодаря ,че го сподели с нас!!! [inloveee]

Неактивен Скитникът

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • Не съм крадец, а надежда крада... Защо ли?
Re: В теб
« Отговор #14 -: Април 29, 2007, 22:29:00 pm »
Моля, ще ги споделям като ги има... :) В последно време обаче съм в застой [confused]  А колкото до боя... :) Че кво му е на отговора?! [pleZz] [svirr] [svirr] [svirr] [svirr] [svirr]
Рисувай ме... Така винаги ще съм до теб. Не забравяй обаче че рисунката ти съм аз...
Не съм истински освен вътре в теб...
А там, там е най-съкровеното ти желание, бъди свободна моя душа, защото аз не мога...