Автор Тема: Здравей !  (Прочетена 596 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Здравей !
« -: Юни 22, 2007, 18:36:32 pm »
Здравей
Веднъж ме попита какъв съм, затова дойдох да ти разкажа за мен.

Малък съм, но говоря, мечтая и сънувам на едро. Живея в земята Нод на изток от Еден. Не обичам да говоря за миналото, защото не искам такова. Не обичам да говоря и за бъдещето, защото не знам какво е. В съзнателното си съществуване правя това, което желая. С всеки изминал ден намаляват нещата, които ми доставят удоволствие, и си причинявам разнообразие, за да запазя поне част от тях. С всяка следваща среща намаляват хората, които са ми интересни, и започвам да забравям все повече и повече от тях. Понякога мълча много и усилено, гледам чуждите уста и очи. Понякога ми е приятно да говоря много и да разкажа на един единствен човек целия си живот, непропускайки дори моментите, които не помня. Мога да ти опиша как изглеждах, когато бях бебе, да ти кажа първите си изречения и да ти припомня малките си светли дрехи. Мога да ти предам страха си, когато за първи път влязах в морето и щях да се удавя или пък когато ставах нощем, за да пия вода. Малък съм, но вече изпитвам чувства, които не минават след няколко часа. Живея на високо, мисля над облаците. Обичам да не бъда себе си от време на време. Пуша много и чета. И съкровеният ми блян е следващия път, когато глътна дима, да изкашлям навън всичко, което знам.

добро утро, аз съм
Когато се събудя сутрин, мисля за хората. Винаги съм смятал, че копчетата на дрехите им са като бутони за репрограмиране. В началото на деня искам хубав човек да се залепи за мен като снега към покрива на някоя къща, да намери моето копче и да не се махне от мен, докато не включа печката.

добър ден, вече се познаваме
Мисля често за неща, за които не трябва. Пиша вдъхновено и не спирам да се чудя как точно се мърдат пръстите ми и как работи мозъкът ми. Все още не съм се отказал да си шия замъци от бродирани планове и след това да ги разшивам.

добър вечер, нека се напием
Не знам как ще свърши всичко.

Здравей
познаваме ли се?

П.П. Това не съм го писал аз.Не знам кой го е писал.Просто скъп за мен човек ми го изпрати в тежък момент и реших да го споделя с вас.Дано ви е харесало