Автор Тема: Миг на откровение...  (Прочетена 1781 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Миг на откровение...
« -: Декември 23, 2007, 15:21:08 pm »
Има хора в живота на всеки човек, които остават незабравими... завинаги!
Всеки има близки на сърцето си същества, които изпълват дните му с усмивки, които са до него в най-трудните моменти и споделят радостите му безкористно и самоотвержено. На тези хора, всеки трябва да покаже, да каже, колко много значат те за него. Аз не съм човек, който често споделя и показва чувствата си. Сдържана съм, но понякога, макар и рядко, дори аз си позволявам такива малки слабости, които откровено казано ме карат да се чувствам неловко...
Приятелите – това са хората, без които никой нормален човек не би могъл да съществува, или ако съществува, то живота му е празен, нецелесъобразен, самотен...
На един такъв приятел посвещавам този разказ ( ако може да се нарече така ).
Трудно е, да намериш сродна душа, трудно е, да попаднеш на откровени и открити хора, трудно е, да се довериш и да повярваш на някого в този свят изпълнен с лъжи, предателства, лицемерие. Казват, че човек е щастлив, ако в живота си намери поне един истински приятел. В това отношение – аз съм невероятно щастлив човек. Имам си трима такива. Ти си ми една от тях! За съжаление, живота ти е отредил да живееш далеч от мен, но това не прави приятелството ни по-малко ценно за мен. Това не прави теб по-малко ценна за мен! Знам, аз съм странен и много труден характер. Понякога се чудя как ме изтрайваш :) (естествено, често се питам и аз как те изтрайвам :Р ), но въпреки всичко... ти си човекът, който винаги е неотлъчно с мен във всичко. Ти, си тази, която не ми дава да скланям глава и да се отчайвам, да се предавам в трудните за мен моменти, защото си до мен, с мен...  А когато ми се случи нещо хубаво – пак ти си човека, който заедно с мен се радва, този, който ми казва „Видя ли, ма – аз ти казах” и да – често се случва така, както си казала. Може би, защото ти най-добре от всички на този свят ме познаваш. Понякога се чудя, защо изобщо си говорим, след като, дори без думи ти улавяш настроенията ми и няма нужда да ти се казва, че нещо се е случило – ти вече го знаеш и си готова да изтърпиш поредната ми безумна тирада за скапания живот и за всички вунящи истини в него, а след това да ме попиташ „ и все пак, какво се е случило” ... Чудя се, как е възможно да има такава взаимовръзка между две толкова рзлични и толкова противоположни личности... Ти си моята будна съвест. Често пъти ме укоряваш за една или друга постъпка, често пъти не си съгласна с мен, но въпреки това си до мен, подкрепяш ме, за което ти благодаря. Благодаря ти от цялото си сърце... за топлината, за искреността, за приятелството, за обичта, за търпението, за безпощадната ти откровеност, за нощите, в които си бодувала, за да бъдеш до мен, да ме успокояваш за едно, или друго, или просто да ми даваш кураж, благодаря ти за разбирането, което проявяваш, за жестовете, които правиш за мен, за това, че често пренебрегваш себе си и собствените си капризи, за да угодиш на моите такива, за това, че вярваш в мен... Благодатя ти, че те има!
Давала си ми много и продължаваш да ми даваш... ти си човек, който всеки би бил щастлив да нарече свой приятел... Не винаги съм била такава, каквато е трябвало да бъда към теб, не винаги съм ти отвръщала по начин, по който си заслужавала...
Не мога да ти дам много от себе си, защото съм егоист, но съм ти дала най-доброто от себе си – обичта си към теб... може би е малко, но е от сърце, за някой, може би е нищо, но за мен е всичко... Обичам те!Ти си моята важнотия. Весела Коледа! :)

На
`Fallen_Angel` !
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 15:28:31 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »








Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Миг на откровение...
« Отговор #1 -: Декември 23, 2007, 18:53:58 pm »
Обичаща кака.. :) Падналото ангелче много ще го хареса ..  [heart__]

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Миг на откровение...
« Отговор #2 -: Декември 23, 2007, 20:55:57 pm »
Падналото ангелче риве [shame] [shame] [shame] [shame] [shame] [shame] [shame]


Мерси, папагал безцветен .. Това е страхотен подарък ... Много си те обичам .. Много се радвам, че имам такъв таралеж в ... живота си .. Остави ме без думи, ама само да натвърдя за  пореден път


ПАПАГАЛ РОШАВ, НАУЧИ СЕ ДА МЕ СЛУШАШ!!!! ПРАВА СЪМ!!!

Мн те обичам .. Благодаря
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Миг на откровение...
« Отговор #3 -: Декември 23, 2007, 20:58:03 pm »
Обичаща кака.. :) Падналото ангелче много ще го хареса ..  [heart__]
[heart__] [inlovee] [heart__]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Миг на откровение...
« Отговор #4 -: Декември 23, 2007, 20:58:53 pm »
Падналото ангелче риве [shame] [shame] [shame] [shame] [shame] [shame] [shame]


Мерси, папагал безцветен .. Това е страхотен подарък ... Много си те обичам .. Много се радвам, че имам такъв таралеж в ... живота си .. Остави ме без думи, ама само да натвърдя за  пореден път


ПАПАГАЛ РОШАВ, НАУЧИ СЕ ДА МЕ СЛУШАШ!!!! ПРАВА СЪМ!!!

Мн те обичам .. Благодаря


Досадник... човек да не ти каже нещо хубаво и почваш да му натякваш... пуууууууууу... гарга безцветна  [heart__] :>

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Миг на откровение...
« Отговор #5 -: Януари 31, 2008, 16:25:23 pm »
Разплака ме , vOsYcHnA_pRiNcEsО много красиво написано , ти си щастливка щом имаш до себе си такава приятелка :) казва ти го човек който никога не е имал такива :).Желая ти , да го запазиш за цял живот и много лично щастие :)  [cvetee]

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Миг на откровение...
« Отговор #6 -: Януари 31, 2008, 16:33:51 pm »
Благодаря, благодаря. Дано ти се връща и то с лихвите. Само че, сега съм и сърдита, щото прави крем карамел на мрънки, пък на мен не!  [sradlio2]

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Миг на откровение...
« Отговор #7 -: Януари 31, 2008, 16:39:34 pm »
На теб - като дойда и ти донеса и обещаните шоколади :)

Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Миг на откровение...
« Отговор #8 -: Януари 31, 2008, 16:42:41 pm »
 [sradlio] Хубу... и само да ма излъжеш...  [confused]

Неактивен rado

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1273
Re: Миг на откровение...
« Отговор #9 -: Февруари 02, 2008, 09:05:33 am »
 [heart__] Прегръдка.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Миг на откровение...
« Отговор #10 -: Февруари 02, 2008, 10:07:27 am »

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Миг на откровение...
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2008, 02:37:56 am »
[sradlio] Хубу... и само да ма излъжеш...  [confused]

Надявам се, че съзнаваш как аз ще стоя до към 8ам, за да не се успя и да ида да взема прословутия шоколад! Иди разправяй после, че съм гадна и т.н!

Гарга рошава :>
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Миг на откровение...
« Отговор #12 -: Февруари 07, 2008, 02:38:45 am »
Ай лов ю ту  [inlovee]

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: Миг на откровение...
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2008, 16:07:45 pm »
 [mhmm] [sad3] [namigG]
Гледай,гледай...Значи си се доредила да си приятелка на фаления ангел.Тя е и моя отдавнашна,стара,само че виртуална приятелка.И аз,без да я познавам лично,я ценя и съм и го показвал и доказвал винаги,когато е потрябвало.ХЕЙ,ЦЕНИ И ПАЗИ КАТО ЗЕИЦАТА НА ОЧИТЕ СИ(звучи банално,но е истина)ТОВА ПРИЯТЕЛСТВО.тЯ Е МНОГО.МНОГО ДОБРО МОМИЧЕ.Неземния
To be,or not to be

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Миг на откровение...
« Отговор #14 -: Февруари 09, 2008, 23:02:33 pm »
Знам, неземен. Още преди повече от 4 години си я открих и си я пазя :) Благодарности за коментара.