Автор Тема: Готова да обичам...  (Прочетена 1811 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mariana_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2788
  • Пол: Жена
Готова да обичам...
« -: Февруари 12, 2009, 11:09:39 am »
        Не ме вини, че още те обичам, годините превърна във векове, не ми е нужно нищо друго освен една запалена цигара, залепнала за устните ми, която ме трови с мисли за теб и все пак... аз я искам... Навън е мрачно, а аз учудващо съм се загледала отвъд... и меките облаци със своята сивота ми носят уют..., ще правя сладки с канела и ликьор, да нагарчат и да се топят, когато ги вкусиш, също като любовта...
         Месецът е февруари, но пролетта почука на прозореца ми, толкова много години се молех да я видя по-рано и ето сега в тук и усещам топлината й, витаеща из въздуха, ласките й, макар й плахи радват сърцето, карат го да трепти и да достига до най-високите октави, да пее... Настъпват онези дни, в които лудо съм влюбена, всеки от тях ми носи усещането, че ще бъде по-специален от предходния, а може би и по-щастлив...
         Странно как времето се сверява с вътрешния часовник в мен и аз без причина изпитвам задоволство от това, че съм тук, че ме има, че съм пълноценна личност, която може да се развива, да прави каквото си поиска, да бъде такава, каквато пожелае и това ми е напълно достатъчно... Искам да осмислям всеки свояй ден, да заспивам удовлетворена от това, което съм направила, без да се страхувам за утре, защото когато то дойде аз ще съм готова да го посрещна, ако ли не - ще съм готова да се сбогувам... Затова се старая да правя всичко навреме и на място, без да пропилявам шансовете си, защото понякога имаме само по един... И съм щастлива, че съм тук, през февруари, с пролетта на раменете ми, готова да постъпвам правилно и да обичам...









Душата ми легло ти беше...

http://vbox7.com/play:a22607ec

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Готова да обичам...
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2009, 19:14:54 pm »
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен SimonaShtonova

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1727
  • Пол: Жена
Re: Готова да обичам...
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2009, 22:55:45 pm »
ПРЕКРАСНО... [inlovee] [heart__]
 [so_happy] [cvetee] [gu6]

Неактивен mariana_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2788
  • Пол: Жена
Re: Готова да обичам...
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2009, 12:47:33 pm »
Душата ми легло ти беше...

http://vbox7.com/play:a22607ec

Неактивен mariana_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2788
  • Пол: Жена
Re: Готова да обичам...
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2009, 12:48:11 pm »
ПРЕКРАСНО... [inlovee] [heart__]
 [so_happy] [cvetee] [gu6]


Благодаря сладурче  [heart__]
Душата ми легло ти беше...

http://vbox7.com/play:a22607ec

Неактивен Dulce_Insoportabla

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1407
  • Пол: Жена
Re: Готова да обичам...
« Отговор #5 -: Юли 12, 2009, 15:07:11 pm »
Казах ли ти вече,че си ми фаворитката в "Литература" и че понякой път влизам само за да видя дали си пуснала нещо новичко?Май не съм.Ето сега ти го казвам. :)
 [inloveee]

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: Готова да обичам...
« Отговор #6 -: Август 23, 2009, 06:55:39 am »
Hi! [cvetee]
Интересно като настроение...с хубави моменти.
Един съвет. Някои изречения са прекалено удължени. Употребата на такива не е удачна техника.
To be,or not to be

Неактивен mariana_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2788
  • Пол: Жена
Re: Готова да обичам...
« Отговор #7 -: Август 23, 2009, 20:55:13 pm »
Hi! [cvetee]
Интересно като настроение...с хубави моменти.
Един съвет. Някои изречения са прекалено удължени. Употребата на такива не е удачна техника.

Здравей неземен
Винаги се радвам, когато ме коментираш,  защото според мен си много особен и ексцентричен човек, с неповторим стил. Знам, че се оливам понякога, започвам някоя мисъл и я завършвам на половин страница, ще се опитам да се поправя обещавам. Поздрави от мен [heart__]
Душата ми легло ти беше...

http://vbox7.com/play:a22607ec