Автор Тема: Далеч от тебе...  (Прочетена 1121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Далеч от тебе...
« -: Юли 01, 2006, 19:43:06 pm »
Стига, стига вече.. Не мога повече... Защо нищо никога не става така, както съм го искала.... защо?
И всеки миг - така мечтан - увяхва още преди да е разцъфнал... Защо всяка дума носи болка, преди още мисълта за нея да не е дошла... защо всяка следваща усмивка е нелепа, преди още да са изстинали сълзите по моето лице... Даже телефонът ми сега звъни, очакващ месеците самота.. и стаята ми все така е синя, а след седмица само жестока сивота бавно ще я завладява...
Притихнала, гушнала Твоето мече, ще мисля и премислям, ще го стискам, стискам.. Ще го държа близо до сърцето си.. да чува колко му е мъчно, как ридае, как всяко -туп- до смърт самотно е... Няма вече кой с него да бие... Да бие пулса на нашите емоции...
Господи, колко далечно ми звучи - нашите емоции, сякаш от години те няма.. Защо ме остави? Такава нужда от тебе имах аз, от рамото ти, от усмивката, от гласа...
Но ти замина, а аз съм сама...
Преди да тръгнеш във вечна обич се закле.. и аз се клех.. Целувах лицето, сякаш за последно и ти правеше това със сълзите ми..сякаш са последни... Пожелах ти хубави да си изкараш и ти на мене пожела това.. За първи път лъже казах в твоите очи.. за първи път повярва ти и също ме излъга...
Обичам те.., изрекох бавно... "И аз", отвърна ти и тихичко добави : "Много, много, много". Всяка една от тези думи коства ми хиляди сълзи...
И въпреки от обстоятелствата разделени, от километрите , от всичко... Знам, че вечно ще те чакам..вечно..
Че ти си лъчът, който ме събужда и дъхът си ти, дъхът ми за живот, и вятърът си ти - разрошил рано сутрин косите и оплел ги със златните нишки на слънцето...
Вечно, любими, вечно ще те чакам.. Знам, че и ти вечер ще се будиш... жесток кошмар - че далеч от тебе, тихо плача аз...
  [reevvv] [sad3]







Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Далеч от тебе...
« Отговор #1 -: Юли 01, 2006, 21:00:41 pm »
много е тъжно
И  много хубаво
 питам се защо в  тъгата има такава красота? [oops]

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Далеч от тебе...
« Отговор #2 -: Юли 02, 2006, 16:29:13 pm »
Мило прекрасно е  :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove:

А в тъгата може би има красота защото идва дълбоко от сърцата ни, разкрива всичките ни емоции  [mhmm]  [sad3]

Неактивен ackasha

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 524
  • Пол: Жена
Re: Далеч от тебе...
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2007, 17:33:35 pm »
 [bravisimo]
.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Далеч от тебе...
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2007, 17:36:52 pm »
 [shame] [shame] [shame]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

angel4e_f

  • Гост
Re: Далеч от тебе...
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2007, 21:07:30 pm »
много е тъжно
И  много хубаво
 питам се защо в  тъгата има такава красота? [oops]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Далеч от тебе...
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2007, 21:08:45 pm »
 [gu6] [flowers] [i love you2]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.


Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Далеч от тебе...
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2007, 11:47:01 am »
мнооооого е хубавоо  [inlovee] и тъжну
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around