Автор Тема: Избягай..  (Прочетена 5202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Избягай..
« -: Юли 28, 2006, 13:34:27 pm »
`Amy_Lee` Feat ToHuTy

Къде?!Къде отиваш?!Чакай,де..КЪДЕ?!-Анна викаше,но той тръгна все едно тя говори на някой друг.
-Петре!Чакай!Какво казах пък сега?!Много си тънкоубиден!
Тя се обърна и тръгна..писна й от живота,от всичко..
Задушаваше се в нажежената обстановка,която цареше около нея в последните месеци..Майка й беше болна,ГРАДЪТ я ужасяваше - едно и също навсякъде...
всичките й мечти се бяха разбили..
А сега и Петър..Какво му беше казала..НИЩО..Той само се чудеше как да я зареже..
Не можеше ли просто да й каже че не иска да е снея..
А..тя толкова го обичаше..
Реши да му се обади..
-Петьо..какво има,мило..Какво ти стана..?
-Как какво..За к'во се държиш тъй с мене,бе ..?За ква се мислиш..?
-Как се държа,..?Какво ти казах сега,че се обиди..Айде стига с детинщини,моля те..
-Какво сега и дете ли ме наричаш?Не искам да се виждаме повече с тебе..Не сме един за друг..
-КАкво!?Чакай малко..ЧАКАЙ>..ПЕТРЕ?! АЛО..АЛО?!
***
Доста кофти й стана..но..тя беше твърде силен и изпатил човек,че да се предаде..
Тръгна си към вскъщи..
Пред Къщата им имаше линейка..и много хора..
КАкво ставаше..?!
-Какво има..Какво става?!Отговорете ми..
-Ами..Ани..майка ти..не мисля че аз съм човека,който трябва да ти го каже,..но майка ти е мъртва-пророни едва чуто една нейна мила съседка..

Ани влезе бавно в стаята,в която лежеше майка й .. и не усети как сълзите потекоха по лицето й.Неусети и как се събуди изморена със страшно главоболие в прегръдките на втория си баща.. Тя стана и бързо излезе .. не искаше дори да ходи на погребението на майка си – нямаше сили и смелост да я остави завинаги заровена в ледено студената пръст .. Не искаше да приеме факта,че я няма .. и никога няма да я има ..
-Хей .. как си милата ми ..?-Попита една жена,която всъщност бе и най-добрата приятелка на майка й.
-Била съм и по-добре .. – отговори с безразличие Ани.
-Ани,трябва да говоря незабавно с теб!-отново каза приятелката на майка й(Ели).-Ела с мен ..
Ели заведе момичето у тях и я настани удобно на стария си диван.. Донесе й чаша чай .. и я прегърна :
-Миличка .. искаш ли да знаеш точно как умря майка ти?-попита я тя.
-Ами нали вече знам .. Дължала е пари на Стоян(собственика на кафето,в което работеше тя) .. и я е изнасилил и удушил .. – тя изрече доста трудно тези думи и горчиво заплака ..
-Не!Не .. Кой ти каза тези глупости?! .. Баща ти ли ти разказа това? .. – попита Ели.
-Да ..
-Ани,мисля че трябва да останеш да живееш с мен,мила!Баща ти е опасен човек .. той .. той .. уби .. майка ти!Той е убиеца на .. майка ти!-промълви Ели.
-Какво ?!Не!Не .. Това не може да е истина!Неее ..
Ани обичаше този човек,въпреки че не й беше истински баща!Тя си нямаше истински баща .. тя дори не го познаваше .. имаше само Любо.. а се оказва,че той уби майка й!.. Единственото за което мислеше в момента Ани беше как да се махне от тази бъркотия .. Тя не искаше да живее при Ели .. нито искаше да се връща при „баща си” .. нито пък мислеше за Петър .. тя не искаше да страда повече!Не! .. Тя искаше да се махне от този град възможно най-скоро и да забрави всичко случило се там .. независимо колко трудно щеше да е това!


Следва продължение








Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Избягай..
« Отговор #1 -: Юли 28, 2006, 20:59:06 pm »
Ей,милички,браво на Вас  [heart__] [heart__] [heart__]
Много добре сте се справили  :) Отивате си като творчески синхрон  :p А преди само се карахте  [lol] [lol]
Много хубаво е написано,и наистина ме грабна и нямам търпение до продължението :) Айде пишете го по-бързо,за да ви се радваме  :kissoflove:

need_for_love

  • Гост
Re: Избягай..
« Отговор #2 -: Юли 28, 2006, 21:52:07 pm »
Да,даа и аз искам продължение  :) Много е хубаво до тук  [bravisimo]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Избягай..
« Отговор #3 -: Юли 28, 2006, 22:19:20 pm »
***
Дните на Анна минаваха като часове..прекалено бързо..
Тя не усети как се мина една година от смъртта на майка си.Вече беше забравила за Петър,В главата й беше само мисълта как ще отмъсти на Любо за мъката,която той и причини...
Искаше да се махне от малкото градче,където нямаше бъдеще..
Искаше да отиде някъде другаде,на по-хубаво място,където щеше да забрави миналото си и да започне един нов живот,изпълнен с прекрасни емоции,да намери любовта на живота си..и..поне малко да бъде щастлива..
..Започна сериозно да се замисля по въпроса..да избяга..
Започна работа като сервитьорка,за да събере някой лев..търпеше нечовешки унижения,но..беше силна..
мисълта,която се въртеше в главата й гласеше "Избягай.Избягай.Избягай"
..И най-сетне настъпи очаквания ден - билетите за автобуса бяха купени,и тя заминаваше за София - СБЪДНАТА МЕЧТА...!!!
беше щастлива..с малко багаж и много амбиции за напред..

Тони,чакам продължението...



Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Избягай..
« Отговор #4 -: Юли 28, 2006, 22:40:09 pm »
Става интересно....  [oh kotioo] [oh kotioo]
Айде Тони,чакаме..  [devil4o] [devil4o]

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Избягай..
« Отговор #5 -: Юли 29, 2006, 00:29:42 am »
Да!Тя стъпи на една доста уживена улица в София .. и дори се изплаши от навалицата от коли и хора,които видя.Градът беше огромен .. но тя не се притесняваше от това - имаше предостатъчно време,за да го разгледа на спокойствие.Преброи малко събраните си пари и тръгна да си търси подслон поне за момента.
Вече беше се смрачило,а тя още незнаеше какво да прави .. на къде да тръгне .. когато ..
-Хей маце .. На къде си тръгнала?! - попита едно момче,всъщност доста красиво момче, на около 18-19 години ..
-Ами и аз самата не знам да ти кажа! - отговори притеснено тя.Ани знаеше колко е опасен живота в големите градове .. и по принцип винаги си имаше едно на ум.
-Е .. как така незнаеш? - пак опита момчето. - Хайде като незнаеш да те заведа да хапнем в едно ресторантче .. близко е! - усмихна се той.
Тази усмивка вкамени Ани.Тя всъщност не беше виждала толкова сладко момче .. толкова добро .. толкова учтиво .. ХАРЕСВАШЕ Й!
-Добре!-отговори бързо тя.
Тръгнаха по вече опустялите улици и потънаха в интересен разговор.За първи път от една година насам Ани се почувства щастлива,усмихваше се .. просто изведнъж,дори за минути,забрави проблемите и мъките си.Стигнаха ресторантчето и седнаха.
-Какво искаш .. кажи,защото искам да те почерпя заради красивата ти усмивка.. а тук е на самообслужване .. - каза Иван.
-Ами каквото ми вземеш .. и без това не съм много гладна.
-Добре,ей сега се връщам .. - отговори момчето.
***
-Сложи й от моето специалитетче в сока .. личи си,че тя не е от тук!Ще изкараме поне добри пари от нея .. ще работи за нас!

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Избягай..
« Отговор #6 -: Юли 29, 2006, 01:22:24 am »
 [inlovee]

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Избягай..
« Отговор #7 -: Юли 29, 2006, 09:23:04 am »
Ау,супер!!!  [bravisimo]
-Сложи й от моето специалитетче в сока .. личи си,че тя не е от тук!Ще изкараме поне добри пари от нея .. ще работи за нас!
Става нажежено  [bravisimo] [pleZz]
Пепи,айде,чакаме продължениеее......

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Избягай..
« Отговор #8 -: Юли 29, 2006, 09:26:02 am »
 [bravisimo]

need_for_love

  • Гост
Re: Избягай..
« Отговор #9 -: Юли 29, 2006, 15:13:44 pm »
Ау,супер!!!  [bravisimo]
-Сложи й от моето специалитетче в сока .. личи си,че тя не е от тук!Ще изкараме поне добри пари от нея .. ще работи за нас!
Става нажежено  [bravisimo] [pleZz]
Пепи,айде,чакаме продължениеее......


 [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo]

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Избягай..
« Отговор #10 -: Юли 29, 2006, 15:30:38 pm »
Нататък става по-интересно :) .. чакаме Пепи  [inlovee]

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: Избягай..
« Отговор #11 -: Юли 29, 2006, 15:48:35 pm »
много е хубаво,чакаме продължението :)
Life is beautiful.So simple.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Избягай..
« Отговор #12 -: Юли 29, 2006, 15:58:55 pm »
Нататък става по-интересно :) .. чакаме Пепи  [inlovee]
А то готово ли е цялото,или е във фаза на довършване?  [pleZz]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Избягай..
« Отговор #13 -: Юли 29, 2006, 16:16:43 pm »
много е хубаво,чакаме продължението :)

 :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Избягай..
« Отговор #14 -: Юли 29, 2006, 16:17:41 pm »
Амииии не .. не е написано още .. ама ще го напишем  [inlovee] а иначе има още толкова сигурно .. ако не и повече :p надявам се да се получи яко :)