Автор Тема: Просто.... какво чувствам...  (Прочетена 1687 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Просто.... какво чувствам...
« -: Ноември 10, 2005, 20:29:12 pm »
Когатто.. когато наранишш приятел... когато нне можеш да го погледнеш в очитте и дорри не можеш да го помолиш за прошшка.. Когато нищо друго вече няма значение... когато си останал сам на този свят.. без верния си приятел.. когато няма с кого да споделиш мъката си, щастието или просто да прекараш прекрасни и незабравими часове... Какво става тогава? Студенина почва да пълзи по цялото тяло... и не просто студенина... чувство на отчаяние, беззащитност... промъква се дори омразза... омраза към самия себе си.... и съжаление, че не може да се върне времетто назадд...
Какво се случи? Вчера всичко беше прекрасно... всички разговори, всяка дума, всеки нейн жест, всеки нейн поглед, толквоа мил и нежен, толкова добър и състрадателен... А сега? Къде е това? Няма го... загубено е...  Заради самия мен.... Сърцето ми се разкъсва... избърсвам сълза след сълза, но те не спират да прииждат, очите ми вече са изморени от плач, съзнанието ми е изморено от чувството за вина, душата ми умира самотна... Прещраквам ай си кю, скайп, мирк.... там има безмерно много хора.... но не ми се пише с никого от тях... Нея я няма... това ме натъжава още повече... започвам да гадая.. какво ли прави в момента? Добре ли е? Какво си мисли? Отварям хистърито и започвам да чета старите разговори.... покрай сълзите по лицето ми пробягва бледа усмивка на отминало щастие.... Следд това отново поглеждам, дали не е там... но нея я няма.. Отиввам бавно до прозореца и уморено се заглеждам в звездите... толкова са красиви и ярки... точно като нея... единствена звезда в живота ми.. осветяваща пътя ми и даряваща ми радост и щастие... Затварям очи... представям си я весела и усмихната... Доближава се до менн и ме заприказва, смеем се... прекраснно е.. Отварям очи... и виждам отново само тъмото небе, осеяно с няколко далечни звезди... толкова далечни, колкото и тя в момента... Отново склопявам клепачи и се заравям в спомените си..... Припомням си как тъжах, когато тя беше тъжна.... как не спах по цели нощи, когато не беше добрре... Как всеки нейн проблем беше й мой.... Колко весело беше, когато си приказвахме... дори и без тема... просто ей така... Как ми споделяше всичко, което й тежеше... а аз правех всичко възможно да го реша... да й олекне, да се чувства по-добре.... Спомням си радостта, когато отивах на училище и я виждах... Бяхме толкова близкки... едва ли не като брат и сестра.... Всичко беше толкова приказно и прекрасно! А аква болка ми причиняват сега тези споменни... не мога да опиша...
Връщам се отново на компютъра, събаряйки по пътя си всичко възможно... тя не е там.. Избърсвам новопоявилите се сълзи и продължавам да мисля... главата ми ще се пръсне, но не мога да мисля за нищо друго... Започвам да си задавам въпроси... Защо се държах толкова глупавво... Защо ли.... може би ме болеше, че близо две седмици не си бяхме говорили... толкова ми липсваха разговорите с нея... толкова ми липсваше самата тя... че започнах да си мисля какво ли не... и нещата ставаха все по-зле.... и по-зле...  Дори не знам защо в момента пиша това... Може би, защото просто искам да изплача болката, стаила се вътре в мен... а няма на кого друг да го сторя, освен на нея...
Наистина ми липсва.... липсва ми повече от всичко на света! Но аз сгреших... и трябва да си понеса последствията. Нека страдам... нека ме боли... Единственото, което искам е тя да е добре... За прошка няма и да я моля... защото не заслужавам да ми прости... Мога единствено да кажа: "Съжалявам, скъпа приятелко.... Съжалявам за всичкко.... Съжалявам, съжалявам, съжалявам... Липсваш ми..."







"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен lani

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
  • Пол: Жена
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2005, 21:28:30 pm »
 Приятел, пак ли същото или даваш по спомени. [cry]

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2005, 21:36:04 pm »
Цитат на: Братовчедка ми
Приятел, пак ли същото или даваш по спомени.



Петя..... не можеш да разбереш какво имам предвид....  [cry]
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2005, 22:12:48 pm »
Ники, много е красиво разбира се :) Ти само красиви думи умееш да произнасяш :) Разбира се, можеш да бъдеш и много весело приятелче, но явно ещо те мъчи... нещо което ни мъчи повечето нас простосмъртни и заради което боговете ни завуждат :)

Евала :) Няма втори като теб :)

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2005, 22:32:07 pm »
Ники, много е красиво :) Ти само красиви думи умееш да произнасяш :) Разбира се, можеш да бъдеш и много весело приятелче, но явно нещо те мъчи... нещо което ни мъчи повечето нас простосмъртни и заради което боговете ни завиждат :)

Евала :) Няма втори като теб :)

Еми, шси го поправям така кат не мога по друг начин [confused] [cry] [cry] [cry]

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2005, 22:56:53 pm »
 [cry] Никси, познавам те много отдавна и много си те обичам, ти си прекрасен приятел и никой, най-малко ти, не заслужава това. Пак казвам много те обичкам и ме е яд, че те боли и че си тъжен и мен също ме боли, че не мога да ти помогна, а за това момиче - мога да го помоля само едно: "Прости му!".
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2005, 23:59:47 pm »
Евала :) Няма втори като теб :)


И добре, че няма...  [sad2]
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2005, 02:49:40 am »
не е вярно :) Лошо е това :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2005, 10:38:52 am »
Никси,не познавам друго момче толкова чувствително  :kissoflove:
Убедена съм,че всичко, което те мъчи сега е само временно явление.Ти си прекрасен човек и ще бъдеш обичан,сигурна съм в това. [heart__] [heart__] [heart__]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен lani

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
  • Пол: Жена
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2005, 12:33:03 pm »
Цитат на: Братовчедка ми
Приятел, пак ли същото или даваш по спомени.



Петя..... не можеш да разбереш какво имам предвид....  [cry]
Всичко разбира и знам че не бива постоянно да се измъчваш заради нея. [sad2]   

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2005, 15:16:16 pm »
Е... как... просто единственото, което искам е тя винаги да е щастлива... тя е най-добрата ми приятелка и значи за мен повече от всичко на света... Нямате си представа, колко нощи не съм спал, за да се чудя, дали е добре, колко съм тъжал, когато тя е била нещастна и колко съм се радвал на всяка нейна усмивка... и изведнъж- "Изнервена съм и  съм в такъв период, в който не ми се говори с никого"....  [cry] И през главата ми започват да минават хиляди мисли и опасения какво й се е случило, защо е така.... Може би е най-добре да я оставя, явно няма нужда от мен... както беше преди и.. данно винаги е добре ^^... Надявам се да осъзнае, че й мисля само доброто...
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен lani

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
  • Пол: Жена
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #11 -: Ноември 15, 2005, 08:26:25 am »
Да ти кажа Ник всички изпадаме в такива периоди понякога.Остави я намира и тя рано или късно ще разбере що за човек си и че е постъпила грешно спрямо теб. Миналата година не се ли случи нещо подобно.

sunshine89_iva

  • Гост
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #12 -: Декември 26, 2005, 22:59:05 pm »
     Zdravei,s teb ne se poznavame no slu4aino razglegdax saita na stih4e.com i vidqx kakvo si pisal.Moga samo da ti kaja 4e vsi4ko 6te se opravi.Moq priqtel e sa6tiq kato teb kato 4eta nestata koito si pisal za tova momi4e vse edno slu6am nego predi dosta vreme ,predi da otkriem lubovta si.Toi sa6to govore6e za predi6nite si priqtelki kato teb no sega razbra 4e 4uvstvata mu moje da sa spodeleni.Az sa6to mnogo go obi4am i zatova vqrvam 4e i ti 6te nameri6 4oveka koito 6te te obi4a...nadqvam se tova da e skoro:)))

Неактивен Stormix

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 430
  • Пол: Мъж
    • www.teen4e.com
Re: Просто.... какво чувствам...
« Отговор #13 -: Декември 27, 2005, 01:39:52 am »
Никс, брат ми, бях по зле и от теб...Същия случай, ама едно към едно...питай саунда...или лорито...Само едно ще ти кажа buddy, щом е постъпила така, значи още не е достатъчно зряла...и не може да оцени, това, което ти и предлагаш...