Автор Тема: Книгата на живота ми.. - /Липсваш ми.../  (Прочетена 1134 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Книгата на живота ми.. - /Липсваш ми.../
« -: Октомври 13, 2007, 17:28:36 pm »
Искам да плача...
 Щастлива съм, ти ме направи такава.
 Усмивката ти, гласът ти, очите ти, допирът, прегръдката, целувката, твоята ласка, твоето присъствие, всичко това е в сърцето ми, запечатано и опаковано в колет, но не, за да го изпратя, ти го изпрати на мен и аз го запазих там. Нека е в сърцето ми, нека седи неразопакован, стига ми само да знам, че ти си го докосвал някога. Не напускаш сънищата и спомените ми, твоят лик е с мен през деня и през нощта, навсякъде, където отида. Усещането, че мислиш за мен, че не съм изгубена, аз знам къде съм, че аз съм там в ума и в това неразбрано от мен съзнание...
 Искам да плача, но от очите не излизат сълзи, искам да плача, защото ми липсваш, защото това, което имам не ми стига... Не ми стигат думите и гласът ти, не ми стигат спомените и сънищата.. Искам да ме галиш, искам да ме докосваш, искам онова от колета, искам да е пред мен, искам да го имам, да го докосна, да го прегърна и да заплача... да заплача от радост, че е при мен... Не ме разбирай грешно, мили, не желая да те притежавам, но ме наричат луда, че желая ти да ме притежаваш... И аз ти се дарих, подарих душата си на теб, но и до днес не разбрах дали ти я прие... Написах книга, в която съхраних всеки ценен за мен предмет и човек, всичко написах там - от мислите с които се будя сутрин, до всеки сън или кошмар, който съм сънувала на следващата вечер.. Там пише всичко, всичко за мен, прочете ли го?!
 Липсваш ми, винаги ще ми липсваш, моя любов...Винаги, когато усещам, че те няма, винаги, когато чувствам, че не мислиш за мен, винаги ми липсваш, но в тези моменти ми липсваш повече... Липсваш ми и искам да заплача, но онзи колет в сърцето ми ме спира, ако не ме обичаше, ако не искаше да си до мен, ако не те беше грижа, щеше ли да ми го изпратиш... Боли, сърцето не е празно, но кожата умира от болка, защото те няма да я докосваш, косите ми неистово желаят твоята ласка, очите не желаят да се подчиняват, когато не те виждат, а устните.. Те не помръдват, няма съм, не мога да изрека болката си, докато не те целуна, а тогава всичко ще ми мине... Защото ти няма да липсваш... Ръцете, те само ми останаха, искат да напишат всичко, което душата изпитва, но ти отне музата от съзнанието ми, всичко написано остава недостойно за ничии очи.. Какво направи с мен?! Дарих ти се, дарих ти себе си, единственото, което ме отличаваше от другите, него ти оставих, моята муза, нея отнесе със себе си, когато замина...
 Исках да те бях видяла на раздяла, исках да зная, че на следващия ден няма да те видя, за да мога да заплача, а днес сълзи няма, щастлива съм, защото знам, че ме обичаш и не мога да изплача мъката, че не присъстваш тук, не си до мен. И няма да заплача, докато ти не си тук, за да избършеш сълзите ми, а тогава... Тогава няма да е нужно, аз ще се усмихвам, смехът ми ще звъни по- силно отсега, очите ще греят и само радост ще има в сърцето, радост, която не мога да изплача... Ти няма да липсваш...
 Щастлива ще бъда, ти ще ме направиш такава...
 Искам да плача!
 Ела си...



 "Ти си тук!" така започва книгата, но последните редове, които написах бяха: "Липсваш ми!", можеш ли да се сетиш заглавието?! (Две силни думи, думи от които ме заболя първия път, щом ми ги каза, думи, които премълчах, когато ги усетих, защото ми се стори рано и нередно да ги изкажа...) - "Обичам те!"... Те могат да са само думи, но аз ги усетих, почувствах и запазих... Прочети тази вечер книгата, прочети всеки ред от нея и на сутринта ела да ме събудиш, донеси и книгата, за да запиша на следващата страница "Дойде си! Завинаги! Обичам те!"... Ела си, за да изхвърля колета от сърцето си и да запазя теб там, твоят лик да не е снимка, допирът и ласките да не бъдат само спомен, целувките да са по- нежни от тези в сънищата ми... Ела си, за да ти премълча следващото "Обичам те!", Ела си, за да те погледна с очи и ти вече да го знаеш... Ела си... Липсваш ми, липсваш на всички мои сетива, липсваш на сърцето ми, повече от всякога ми липсваш...
« Последна редакция: Октомври 13, 2007, 18:49:54 pm от Gentiana »








Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен akadya

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 850
  • Пол: Жена
  • And now it's time to think about me!!!
Re: Книгата на животът ми.. - /Липсваш ми.../
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2007, 18:12:07 pm »
Толкова болка е излято в написаното,че самата тя се усеща и кара читателя да я почувства..... невероятно е  [inlovee] [reevvv] [plqsssss]
Come on and save me..I`m loosing my touch Day after day Cause I miss you so much Come on and save me I`m loosing my mind Waiting and waiting For you to be mine..

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Книгата на животът ми.. - /Липсваш ми.../
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2007, 18:29:09 pm »
Толкова болка е излято в написаното,че самата тя се усеща и кара читателя да я почувства..... невероятно е  [inlovee] [reevvv] [plqsssss]

 Благодаря ти, че си го почувствала с мен.. Надявам се да си усетила и щастието, което съм вплела заедно с болката, защото щастие има.. :)
 
П.П. Извинявам се за грешките ( правописни, пунктояционни и механичкни), особенно във втората част...  [heart__]
« Последна редакция: Октомври 13, 2007, 18:32:00 pm от elf`s_soul »

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен cracker

  • Новак
  • *
  • Публикации: 12
Re: Книгата на живота ми.. - /Липсваш ми.../
« Отговор #3 -: Януари 30, 2008, 14:14:21 pm »
много ми харесва това което си написала.. [a taka]
« Последна редакция: Януари 30, 2008, 14:16:26 pm от cracker »

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Книгата на живота ми.. - /Липсваш ми.../
« Отговор #4 -: Януари 30, 2008, 19:45:28 pm »
много ми харесва това което си написала.. [a taka]

Радвам се.. то е скъпо за мен.. Благодаря, че си го прочела.. :)  [heart__]

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Книгата на живота ми.. - /Липсваш ми.../
« Отговор #5 -: Януари 30, 2008, 20:49:20 pm »
наистина нещо прекрасно  [cvetee]  грабна ме  :)  [bravisimo]
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Книгата на живота ми.. - /Липсваш ми.../
« Отговор #6 -: Януари 30, 2008, 20:59:17 pm »
наистина нещо прекрасно  [cvetee]  грабна ме  :)  [bravisimo]
Благодаря, благодаря и пак благодаря!  [heart__]  :)

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..